Božićni darovi

Autor: Lareta Žubrinić, 13. 12. 2014.

za dobre učenike stižu i ranije!

Dan je otpočeo  uobičajeno. Miljevački učenici su mirno i strpljivo usvajali sadržaje matematike, hrvatskog jezika, vjeronauka... , sve prema poznatom rasporedu kada je na parkiralište pred školom stalo poveće vozilo, a iz njega su, predvođeni Vlatkom Jelenčićem- predsjednikom Crvenog križa Slatina, izišli naši stari znanci koje već odranije pamtimo kao donatore koji nam iz godine u godinu u adventsko vrijeme stižu iz Velike Britanije.

U trenu je zavladalo veselje u našim učionicama, a učenici su na poziv iznenadnih gostiju ubrzo napustili školsku zgradu. Naši posjetitelji uručili su im darove - šarene kutije s igračkama i drugim zabavnim i korisnim stvarčicama, ali i zimi tako potrebno voće pa su pri povratku kući  imali prepune ruke. No, unatoč čuđenju svojih učiteljica nitko se od njih nije požalio da mu je teško!

Prije polaska kućama zamolili smo svoje goste za jednu zajedničku fotografiju koja će nas i ubuduće podsjećati na lijepe trenutke koje su nam priuštili svojim posjetom.

Poželjevši  im sretan povratak u domovinu, miljevački učenici od srca su im zahvalili i izrazili svoju nadu da će i njima Božić donijeti jednako toliko radosti koliko  su svojim dobrim i plemenitim namjerama i djelom unijeli u srca malih Miljevčana.

Njihova nasmijana lica to istinski potvrđuju, zar ne?

Jasminka Stošić, učiteljica 3. i 4. razreda PŠ Miljevci

I učenike razredne nastave u matičnoj školi razveselio je dolazak našeg prijatelja Vlatka i gostiju iz Velike Britanije, a osobito pokloni iznenađenja na kojima im zahvaljujemo!

Hvala i sretan Božić Vlatku i prijateljima!

Izvor: Jasminka Stošić, učiteljica 3. i 4. razreda(tekst), Marina Kordi, učiteljica 1.i 2.razreda i Kristina Pintarić, učiteljica 3.r. (foto)