Nagrađen rad Renata Lukačeka

Autor: Lareta Žubrinić, 18. 1. 2015.

Na likovnom natječaju za učenike osnovne škole "Moj mali prijatelj"  rad  Renata Lukačeka, učenika 4. razreda PŠ Miljevci osvojio nagradu!

Na ovaj je natječaj  stigao čak  171 rad učenika iz 12 osnovnih škola s područja naše županije.

Svi pristigli učenički radovi  izloženi su u  sklopu jubilarne 40. međunarodne izložbe malih  životinja u Virovitici gdje je u petak 16. siječnja 2015. i održana svečnost podjele priznanja i nagrada.

Ovaj je likovni natječaj i samu izložbu organizirao Hrvatski savez udruga uzgajatelja malih životinja i virovitička udruga uzgajivača malih životinja "Golub".

Ove je godine naša škola poslala likovne radove učenika 2. razreda učiteljice Marije Peček i četvrtaša, među kojima je i Renatov rad,  iz PŠ Miljevci učiteljice Jasminke Stošić.

Osim Renatovog rada, nagrađeno je i šest radova učenika iz OŠ Mikleuš, OŠ Josipa Kozarca Slatina, OŠ I.B. Mažuranić iz Virovitice, Centra za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju iz Virovitice i  OŠ E. Kumičića iz  Slatine. Čestitamo!