Naš prvi školski ples

Autor: Darko Samardžić, 16. 2. 2015.

Prošli je petak održan prvi valentinovski ples u našoj školi

Dugo iščekivani ples napokon se održao u našoj školi, i to uoči samog Valentinova. Praznovjerni petak 13. nije uspio zastrašiti naše učenike koji su se u 17 sati okupili u velikoj učionici da bi pokazali svoja pjevačka i plesna umijeća.

Na ples su mogli doći samo učenici naše škole. Atmosfera je bila fenomenalna, a za nju su zaslužni svi veseli učenici koji su na noge podigli i našu dragu ravnateljicu Laretu Žubrinić te učiteljicu engleskoga jezika Tihanu Mađar. Na plesu srca najbolji par izabran je Dejan iz 8.r. i Monika iz 7.razreda, a kao najbolji plesači proglašeni su Mladen i Leonardo iz 6. razreda. Njih će pedagog Darko nagraditi jumbo pizzom!

Svima poručujemo da nam je bilo odlično i svakako očekujemo ubrzo još ovakvih zabavnih susreta!

Izvor: Ana Škrnički, učenica 7. razreda