Najpoznatija zvijezda ovih krajeva posjetila našu školu

Autor: Eva Turza Mitrović, 16. 2. 2015.

Petak 13. nije bio nesretan za naše školarce. Naime, tog ih je popodneva iznenadio posjet jedne celebrity face. Učenici su mirno sjedili u učionici i gledali svoja posla, kad je odjednom, vidno uzrujana, naša gošća, popalila svjetla i zaurlala: „BIIIBIIIII!!!!“

Malo je reći kako su djeca bila šokirana, mir je bio nepovratno poremećen, ali situacija je vrlo brzo iskorištena za postavljanje škakljivih pitanja samoprozvanoj  najsuperijoj zvijezdi Balkana - Durici iz Smiba!!

Detaljno ispitana i stjerana u kut od učenika forenzičara, priznala je kako je ljubavna sapunica postala još pjenastija i mjehurićastija jer je Bubi, a to smo mogli i pročitati u tabloidima, jeo kolače kod stanovite Lele. Ispostavilo se kako je problem bio u Duričinom rukopisu.  Bubi je iz njezine valentinovske čestitke nekako uspio iščitati da je Lela ispekla kolače. (Spomenuti dvojac nije bio dostupan za komentare.)

Nakon što je iscrpljena ova tema, Durica je zahvalila fanovima različitim lijepim poklonima jer su pokazali kako dobro barataju matematikom, bontonom, higijenom, ekologijom... „Mora da ih je netko dobro izlupao knjigama po glavama, kad su tako pametni“, komentirala je Durica.

Nerado nas je napustila, ali obećala je kako će se i dalje družiti s nama, na posljednjoj stranici Smiba. Djeca su je natjerala  i na tečaj samokontrole jer Bubi prečesto dobiva po glavi, a nasilje nije prihvatljivo ponašanje. Bježeći pred paparazzima, odjurila je u nepoznatom smjeru. Prema Mikleušu, kažu neki pouzdani izvori.

Hvala, Durice, na prekrasnom druženju!!!