Slavimo s eTwinningom

Autor: Nadin Cuca, 10. 5. 2015.

eTwinning portal za međunarodnu suradnju nastavnika i učenika krajem prošlog tjedna proslavio je 10. rođendan diljem Europe! Ovoj velikoj rođendanskoj zabavi pridružili su se učenici iz područne i matične škole.  Osim slavlja, sudjelovanje podrazumijeva i aktivnosti u zanimljivom natječaju "Slavimo s eTwinningom" - svaki tjedan odrađujemo novi zadatak!

Učenici PŠ Miljevci okupili su se  pod nazivom Miljevački Cvrčak  te su zajedno sa svojim učiteljicama u petak organizirale rođendansku eTwinning zabavu! Kako su se proveli, pogledajte u zanimljivom videu!

Učenice 5. i 6. razreda pod nazivom Cvrčak iz Nove Bukovice sa svojim učiteljicama i ravnateljicom rođendanskoj zabavi pridružile su se dan prije!

Izvor: Jasminka Stošić, Marina Kordi, Nadin Cuca (učiteljice PŠ Miljevci), Lareta Žubrinić (ravnateljica)