Završna svečanost predškolaca, generacija 2014./2015.

Autor: Ines Puškarić, 28. 5. 2015.

Jučer, 27. svibnja 2015. naši su predškolci, budući prvašići, zajedno sa svojom odgojiteljicom, Ines Puškarić priredili zanimljiv program.

Ove godine, po prvi puta OŠ Vladimira Nazora Nova Bukovica je organizirala prošireni predškolski program od 250 sati. Budući da su svi polaznici predškole uspješno savladali sve programe u predškoli, dobili su potvrdu o pohađanju predškole.

Djeca su za svoje roditelje, bake, djedove, braću i sestre pjevala, plesala, recitirala…

Svečanosti se pridružio i načelnik Općine Nova Bukovica, gosp. Željko Vencl koji je pozdravio sve prisutne, a osobito male predškolce kojima je poklonio majice s natpisom „Palčić gore“ štampane za nedonoščad.

Ravnateljica Lareta Žubrinić i pedagog Darko Samardžić također su pozdravili buduće prvašiće kao i sve goste te roditelje obavijestili o upisima u prvi razred.

Za sve svoje uspjehe u crtanju, pisanju i vladanju predškolci su dobili pohvale i priznanja te male poklončiće.

Čestitamo im i želimo sreću našim budućim prvašićima!