Obavijesti za učenike

Autor: Darko Samardžić, 24. 6. 2015.

Podjela svjedodžbi i pohvalnica, dopunska nastava, e-upisi za osmaše

Podjela svjedodžbi i pohvalnica za učenike od 1. do 7. razreda održat će se 30. lipnja 2015. (utorak) od 9 sati.

Učenici 8. razreda svjedodžbe, pohvalnice i nagrade  dobit će 6. srpnja 2015. (ponedjeljak) u 9 sati  na  završnoj svečanosti i oproštaju s učiteljima i osnovnom školom.

Dopunska nastava traje do 3. srpnja 2015. (petak)  prema rasporedu koji je dobio svaki učenik.

E-UPISI:  Kao što je propisano Odlukom o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2015./2016.,  26. lipnja 2015. godine započinju prijave obrazovnih programa.

Prijave obrazovnih programa trajat će do 8. srpnja 2015. uz iznimku onih obrazovnih programa koji zahtijevaju dodatne provjere, a koji će se moći prijavljivati do 29. lipnja 2015.

8.7.2015. SUSTAV ZAKLJUČAVA ODABIR OBRAZOVNIH PROGRAMA.