Sjednica Vijeća učenika

Autor: Darko Samardžić, 23. 9. 2015.

Dragi predstavnici razreda u Vijeću učenika, vrijeme je da se sastanemo po prvi put u novoj školskoj godini. U nastavku je saziv na konstituirajuću sjednicu (lat. constituere - sastaviti, osnovati). Vidimo se!

Sjednica će se održati dana 28. rujna 2015. (ponedjeljak) s početkom u 13,30 sati u prostorijama Škole.

Dnevni red je sljedeći:

1. Izbor i imenovanje predsjednika i zamjenika Vijeća učenika - upoznavanje s pravima i obvezama Vijeća učenika te s programom rada Vijeća učenika u 2015./2016.
2. Upoznavanje sa Školskim kurikulumom 2015. /2016.
3. Upoznavanje sa Školskim preventivnim program, Klubom medijatora i planovima o ostalim aktivnostima u funkciji odgojno-obrazovnog rada iz Godišnjeg plana i programa Škole za 2015./2016.
4. Pitanja i prijedlozi

Svi predstavnici Vijeća učenika dužni su se  odazvati na sjednicu u točno zakazano vrijeme.

Ravnateljica:

Lareta Žubrinić, prof.