Ana, Antonia, Marijan i Marta sudjelovali na županijskom natjecanju iz vjeronauka

Autor: Darko Samardžić, 25. 1. 2016.

U petak, 22.1.2016. godine, u OŠ Suhopolje održano je županijsko natjecanje učenika osnovnih škola Virovitičko-podravske županije iz vjeronauka.

Tema ovogodišnjeg natjecanja je bila BRAK I OBITELJ.
Sudjelovalo je 13 škola s područja županije.
    Osnovnu školu Vladimira Nazora iz Nove Bukovice predstavljala je ekipa od četvero učenika: Marijan Škrnički, Antonia Barbara Brzica, Ana Škrnički i Marta Juršik pod vodstvom vjeroučitelja/mentora Đore Đorđevića koja je u vrlo jakoj konkurenciji zauzela visoko četvrto mjesto! Čestitamo!

Đora Đorđević, vjeroučitelj