Čestitamo Marijanu!

Autor: Lareta Žubrinić, 18. 3. 2016.

Marijan Škrnički osvojio 2. mjesto na natjecanju iz biologije

Danas se u OŠ Josipa Kozarca u Slatini održala županijska razina natjecanja iz biologije na kojem su nastupili i učenici naše škole: Marijan Škrnički i Antonija-Barbara Brzica iz 8. razreda te  Lucija Podolski iz 7. razreda.

U konkurenciji najboljih  učenika 8. razreda Virovitičko-podravske županije naš je Marijan osvojio 2. mjesto te njemu, kao i njegovoj učiteljici mentorici Mariji Majer, čestitamo u ime cijele škole!!