Dragi moj tata, sretan ti Dan očeva!

Autor: Marija Peček, 20. 3. 2016.

Naši vitezovi, učenici trećeg razreda, obilježili su u petak 18.ožujka Dan očeva.

Za roditeljski sastanak, koji je ovaj put namijenjen samo očevima, učenici trećeg razreda - sve odreda dečki,  pripremali su se poprilično dugo. Taj važan dan odlučili su oživjeli i pokazali svoju zahvalnost primjeru koji je duboko ucrtan u njihova dječačka srca. Lik oca je onaj oslonac koji je čvrst i odlučan, a za svoje dijete uvijek pun ljubavi i razumijevanja.

Portret oca učenici su pomno crtali na satu likovne kulture i baš su uspjeli!

Slikovnica o ocu i sinu, razgovori, druženja, igre, rad i radost između oca i sina razveselili su svakog tatu.

A što će sin biti kada naraste, za što sve zahvaljuju ocu i koliko ga voli,  o to samo očevi znaju jer slikovnica puno tajni krije!

A veliko „hvala“ i „volim te jako“ slovima punim ljubavi učenici su ispisali čestitke i uručili roditeljima poklone.

Tako je naš roditeljski sastanak samo za očeve završio  sretno i veselo bez iznimke.  I mi smo bili radosni jer je nekim tatama ovo bio prvi roditeljski sastanak!

I što reći nego : BRAVO ZA TATE! HVALA VAM PUNO!

SRETAN VAM DAN OČEVA!