Nije smiješno

Autor: Darko Samardžić, 21. 4. 2016.

Sudjelujemo u nacionalnoj kampanji "Govor mržnje je ozbiljna stvar - Nije smiješno"

Cilj kampanje je educirati javnost o govoru mržnje i njenim štetnim posljedicama, smanjiti razinu govora mržnje te širiti pozitivan stav, a kampanja je dobila i službeni naziv Nije smiješno.

Ciljane skupine su?
Premda će se pretežno odvijati putem interneta, a pomoć pri širenju glasa o njoj bit će blogeri koji će ju popularizirati kroz svoje blogove ili ostale uobičajene metode njihovog djelovanja, kampanja će uključivati i druge metode, kao što su radionice u školama ili pomoć guerilla marketinga. U kampanji će indirektno sudjelovati i organizacije civilnog društva s ciljem povećavanje uspješnosti same kampanje.

Nadamo se da će vam naša kampanja objasniti što to NIJE smiješno i ZAŠTO nije smiješno.

Ukoliko vam u bilo kojem trenutku bude trebala dodatna informacija, možete nas kontaktirati putem maila info@nijesmijesno.hr ili FB stranice kampanje.

Na ovoj poveznici možete saznati na koje se načini i vi možete uključiti u kampanju!

Izvor: http://www.nijesmijesno.hr