Dan škole - Zaigrana škola (sportski susreti)

Autor: Lareta Žubrinić, 6. 6. 2016.

Na Dan škole, učenici razredne i predmetne  nastave održali  su  zanimljive sportske susrete.

Prošle školske godine imali smo cjelogodišnji projekt pod nazivom Zaigrana škola te smo tada naučili puno igara. Odlučili smo ne zaboraviti igre koje smo naučili tako što ćemo ih svake godine za Dan škole igrati.

Tako su učenici razredne nastave  ove godine na vanjskom igralištu zaigrali dvije igre u paru, a to su Parovi s lopticama i Tronoga utrka. Također su se ogledali u dvjema štafetnim igrama pod nazivom Kotrljanje medicinke i Pretakanje vode. Igrajući ove igre učenici su se odlično zabavili te na taj način obilježili Dan škole, a ujedno se i prisjetili projekta Zaigrana škola.

Učenici predmetne nastave tradicionalno su održali nogometne utakmice između putnika i domaćih, a osim toga, u odbojci i nogometu okušali su se protiv ekipe učitelja i djelatnika škole. Bilo je jako zanimljivo!

Još nekoliko fotografija pronađite u Fotogledu.

Izvor: Kristina Pintarić, učiteljica 4. razreda