“Jesen i dani kruha”

Autor: Dragana Dropulja, 6. 10. 2016.

Danas smo predstavili našu školu i zadrugu u Slatini na danima kruha sa ostalim školama i zadrugama. Drage i marljive mame i bake naših učenika su nam ispekle razne kolače, kiflice, peciva, domaći kruh i puno toga!

„Navala“ je bila velika pa su naše vrijedne zadrugarke osmašice i sedmašice prodali gotovo sve proizvode. Kao što se vidi na fotografijama, Lucija i Iris iz osmog razreda te Elena, Patricija i Anamarija iz sedmog razreda vrijedno su predstavljale i prodavale proizvode sa našeg bogatog i lijepo ukrašenog štanda. Naravno, imale su malu pomoć od ravnateljice i predsjednice zadruge, nastavnicu Draganu.

Ovdje se nalazi link sa stranica Radio Slatine: