Božićne i novogodišnje rukotvorine

Autor: Nadin Cuca, 29. 12. 2016.

Kako svake godine vrijedne ručice naših učenika izrade razne božićne ukrase, ove godine odlučili smo ih izraditi kao dio projekta. Iz tog razloga uključili smo se u eTwinning projekt "Božićne i novogodišnje rukotvorine".

U projekt smo krenuli izradom čestitaka na hrvatskom, engleskom i slovačkom jeziku. Dobili smo projektne partnere te su naše čestitke poslane našim udaljenim partnerima u Rumunjsku, Sloveniju, Litvu i u Rešetare te Novi Senkovac - partnerske škole Lijepe naše.

Projekt je završio Veselim satom na kojem se učenici pjevali božićne pjesme na engleskom i hrvatskom jeziku te veselo zaplesali s učiteljicama Marinom, Jasminkom, Majom i Nadin.

Više fotografija pogledajte u Fotogledu