"Svijet po mom" Lino Višebojac

Autor: Marija Peček, 20. 1. 2017.

Pripremamo se za "Linu Višebojca" - manifestaciju sporta i fair-play igre!

Zajedno s OŠ Mikleuš, naša se škola priprema biti domaćinom sportske manifestacije poznatije pod imenom  Lino Višebojac koji će se održati u sportskoj dvorani OŠ Mikleuš 2. veljače 2017. s početkom u 12 sati.

„Lino višebojac“ ujedno je  i smotra dječje kreativnosti i rada, a  potiče zdravi život, stvaralaštvo,  sportske radosti, ali  i fair play.

Organizator natjecanja su Sportske novosti  i Podravka, a  pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja s ciljem razvijanja sportskih navika te zdravog načina života.
      U sklopu ovoga projekta  u obje škole   održava se   i literarno natjecanje na temu „Svijet po mom“

Uključite se svi, potrudite se napisati  pjesmu ili tekst na temu „Svijet po mom“  jer  tako možete ulazite u izbor za najbolji rad koji će Podravka bogato nagraditi.

A kako biste  što bolje i jače motivirali i bodrili svoje prijatelje iz razreda pripremajte maske, transparente, plakate i razne navijačke rekvizite  jer će se na „Lini Višebojcu“  nagraditi  najbolji, najglasniji i navjerniji navijači!

Održali smo i generalku!