CvrčEKOvci i simbolično nagrađeni

Autor: Marina Kordi, 2. 4. 2017.

Da se ekološka osviještenost višestruko isplati, dokazali smo i prošle školske godine kada smo, prema količini skupljenog starog papira, osvojili drugo mjesto na razini države. U petak je zbog toga miljevačke učenike, članove INA CvrčEKO, posjetio i predstavnik tvrtke DS Smith Unijapapir Croatia d.o.o. koja je organizirala natjecanje u skupljanju papira i osigurala vrijedne nagrade.

Novčanu nagradu od 5.000,00 kn utrošili smo u nabavu potrebne informatičke i audivizualne opreme za učionice!

Gospodin Weber iz tvrtke DS Smith posjetio nas je u Miljevcima kako bi nam i osobno čestitao te uručio simboličnu nagradu za naš trud.

Radi se o kemijskim olovkama koje u školi uvijek dobro dođu pa su učenici sa zahvalnošću primili svoje zaslužene nagrade.

To nam je samo poticaj za daljnje sudjelovanje u ovoj vrijednoj akciji zbrinjavanja korisnog otpada, a potrudit ćemo se da do kraja školske godine barem potvrdimo prošlogodišnji uspjeh. A kako bismo to postigli, i dalje nam pomažite u skupljanju starog papira.