Cijepljenje i sistematski pregled osmaša

Autor: Darko Samardžić, 3. 11. 2017.

Cijepljenje i sistematski pregledi održavat će se 6. i 7. studenog 2017.

Prenosimo obavijest školske medicine:

Poštovani,

dana 06. i 07 studenog 2017. provoditi ćemo sistematske preglede učenika 8. razreda vaše škole.

Molim vas da obavijestite učenike i njihove roditelje te da ih uputite prema dolje navedenom rasporedu na  sistematski pregled u Zavod za javno zdravstvo „Sv Rok“, Školska medicina u Slatini.

Ovom prilikom ćemo izdavati potvrde o profesionalnoj orijentaciji za učenike kojima to treba i cijepiti one učenike koji nisu primili cjepivo protiv difterije-tetanusa i dječje paralize prilikom našeg prijašnjeg posjeta školi.

Potrebno je da učenici sa sobom ponesu medicinsku dokumentaciju ako od nečega boluju ili su bolovali.

Zainteresirani za cijepljenje protiv HPV mogu dobiti dodatne informacije i biti cijepljeni ovom prilikom. Obavezno je imati potpisanu suglasnost roditelja za cijepljenje protiv HPV.

Raspored pregleda:

06.11.2017. (ponedjeljak)     8.30 h - četiri učenika