Natječaj za najljepše ljubavno pismo

Autor: Eva Turza Mitrović, 8. 1. 2018.

Čitateljski klub Čitafora organizira 5. Natječaj za najljepše ljubavno pismo u kategorijama za učenike osnovnih škola, za učenike srednjih škola i za odrasle.

Rok predaje pisama je 31. siječnja 2018. godine i to osobno u "ljubavni sandučić" u prostoru Knjižnici Sesvete ili slanjem e-pošte na adresu citafora.sesvete@gmail.com.

Sva pisma moraju biti potpisana šifrom po vlastitom izboru (radi anonimnosti pri čitanju pisama) i označena kategorijom u kojoj se sudionici natječu. Također se mole sudionici da u posebnoj omotnici u sandučić ubace, tj. u e-poruci dodatno navedu svoje ime i prezime, broj telefona, adresu e-pošte te pripadajuću šifru i kategoriju.

Rezultati će biti objavljeni 09. veljače 2018. na mrežnim stranicama Knjižnice Sesvete i Facebook stranici ČITAFORA - Čitateljski klub Knjižnice Sesvete (za pristup je potrebno biti registriran na društvenoj mreži Facebook).

Završna svečanost održat će se u prostoru Čitaonice Knjižnice Sesvete (ulaz s gornje strane zgrade) na sastanku Čitafore, u ponedjeljak 13. veljače 2018. godine kada će se najljepša pisma pročitati, a neka i nagraditi.

Izvor: http://www.skole.hr/aktualno/info-za-ucenike?news_id=15364