Policajci- prijatelji pomagači!

Autor: Dragana Matić, 13. 2. 2018.

Policijski službenici  Ljiljana, Boris i Željko iz Policijske postaje Slatina posjetili su nas u školi  12. veljače kako bi upoznali naše male učenike sa zanimljivim poslovima koje obavljaju policajci.

Policajka Ljiljana je u velikoj učionici održala predavanje za sve učenike nižih  razreda, ali  i za one najmanje predškolce pod nazivom "Policajac - prijatelj pomagač".

Djeca su pozorno slušala promatrala što im je Ljiljana imala za reći i pokazati, ali najveću pozornost izazvao je policajac Boris kada je uz pomoć "čarobnog praha" izradio otiske prstiju nekoliko naših najhrabrijih učenika.

Predavanje je bilo stvarno zanimljivo, zabavno i  edukativno. Naši dragi gosti LJiljana, Boris i Željko  pokazali su nam svima da su naši prijatelji  i pomagači te da brinu o našoj sigurnosti! Hvala im na tome!