Tate nam pomažu

Autor: Lareta Žubrinić, 23. 4. 2018.

U četvrtak 19. travnja našem pozivu za pomoć oko uređenja i popravka dugom zimom „uspavanih“ sprava namijenjenih nastavi TZK- a, kao i rekreaciji učenika i ostalih miljevačkih mališana u našem školskom dvorištu odazvali su se tate naših učenika Luke (1. r. ) i Gabrijela (2. r. ) - Tihomir Novaković i Stjepan Dolovski.

Oni su za tu prigodu odvojili svoje dragocjeno vrijeme i ustupili alate i pomagala iz osobnih izvora te sve naše ljuljačke, vrtuljak i ostala dječja pomagala u igrama na otvorenom pomno pregledali, postezali i podmazali, a uzeli su i mjere za nove drvene sjedalice kojima će biti zamijenjene one dosadašnje, već pomalo dotrajale od utjecaja meteoroloških (ne) prilika kojima su bile izložene u proteklom vremenu.

Time su nam istodobno pomogli i u realizaciji naših aktivnosti kojima smo u proteklom tjednu željeli podići razinu ekološke svijesti naših učenika, ali i podariti našim sumještanima makar mali darak , koji bi značio iskorak ka ljepšem i funkcionalnom okolišu.

Stoga spomenutim tatama u ime svih učenika naše Područne škole ovim putem zahvaljujemo i poručujemo kako ćemo nastojati održati sprave u ispravnom stanju, kako bi one mogle što dulje služiti njihovim dječjim potrebama.

Jer zima je bila uistinu dugaaaaa i krajnje je vrijeme je za igre na otvorenom!

HURAAA za proljeće i naše očeve koji su održali obećanje dano još potkraj 1. polugodišta i omogućili nam ugodnije i sigurnije trenutke u našem školskom dvorištu!

Izvor: Učiteljice u PŠ Miljevci: Marina Kordi (1. r.) i Jasminka Stošić (2. i 3. r.)