Nas lektira ne sekira, vol. 2

Autor: Eva Turza Mitrović, 25. 4. 2018.

Povodom Dana hrvatske knjige i Svjetskog dana knjige i autorskih prava i ove smo godine održali kviz za učenike predmetne nastave "Nas lektira ne sekira".

Nije lako prisjetiti se lektire koju smo čitali u nižim razredima. Četiri ekipe danas su pokazale svoje znanje iz lektire u kvizu koji je obuhvatio lektiru od 1. do 8. razreda.

Ekipe su bile miješane, iz svakog razreda po jedan učenik. U aplikaciji "Kahoot!" odgovarali su na 35 pitanja i odlično su se snašli. Nagrada je bila čokolada, a na fotografijama jasno se vidi koja je ekipa osvojila najveću čokoladu...

Ekipe:

Iiiii... POBJEDNICI! Čestitamo!