Radionica u predškoli za majke i djecu

Autor: Ines Puškarić, 21. 5. 2018.

U obilježavanje proslave 150 godina postojanja naše škole, uključili su se i polaznici Male škole koji su ujedno obilježili i Majčin dan.

Majčin dan se u Hrvatskoj obilježava svake godine druge nedjelje u svibnju, a ove godine smo ga proslavili 13.svibnja.

Povodom Dana majki i obilježavanja proslave 150 godina postojanja naše škole, u ponedjeljak, 14. svibnja u predškoli je organizirana radionica za majke i djecu.

Bile su ponuđene četiri aktivnosti:

1. Bojanje temperom različitih oblika od gipsa

2. Oslikavanje staklenki bojama za staklo

3. Lijevanje gipsa u kalupe

4. Popunjavanje oblika tkaninom

Vrijedne ručice naših predškolaca uz pomoć njihovih majki izradile su krasne radove.

Kratkim i prigodnim programom na kraju radionice, budući prvašići obradovali su svoje mame čestitavši im Majčin dan.