Početak nove školske godine 2018./2019.

Autor: Lareta Žubrinić, 30. 8. 2018.

Dragi učenici i roditelji!

U ponedjeljak 3. rujna 2018. počinje nova školska godina 2018./2019.

Ljetni praznici brzo su prošli i vrijeme je za nove uspjehe kojih će sigurno biti i u ovoj školskoj godini!

Svim našim učenicima želimo da ova školska godina bude najbolja do sada u svakom pogledu! Prvašiće očekujemo s posebnom radošću!smiley

Kako bismo što uspješnije zakoračili u novu školsku godinu, u nastavku su obavijesti za prvi dan škole kao i ostale informacije.

Učenici od 5. do 8. razreda dolaze u školu organiziranim prijevozom u 9 sati, nakon čega će se održati zajednički svečani početak nove školske godine u velikoj učionici. Sve će vas pozdraviti ravnateljica, stručna služba i djelatnici škole.

Potom će svaki razred  s razrednicima otići u svoju učionicu gdje će dobiti sve važnije informacije.

Učenici razredne nastave Područne škole Miljevci također počinju od 9 sati.

Autobus će prvo dovesti učenike iz Bukovačkog Antunovca od 8 i 15.

Učenici od 1. do 4. razreda matične škole dolaze u školu u 11 sati te će također zajednički započeti novu školsku godinu, a zatim će nastaviti s radom u svojim učionicama.

Učiteljica Lidija Medved moli roditelje svojih prvašića da prvi dan nastave dođu sa svojom djecom jer će se odmah održati i 1. roditeljski sastanak kako bi se što bolje upoznali s novim izazovima za male školarce.

Autobus će prvo prevesti učenike iz Bukovačkog Antunovca u 10 i 15.

Svi udžbenici i radne bilježnice, kao i likovne mape ako ste ih ranije naručili, učenicima će biti podijeljene u utorak tako da prvi dan torbe ne morate nositi, kao ni papuče. (Zahvaljujemo Općini Nova Bukovica i Virovitičko-podravskoj županiji na financiranju udžbenika!)

Raspored sati do daljnjeg ostaje isti kao prošle godine. Prvi dan škole neće biti organizirana prehrana.

Sve ostale informacije dobit će pravovremeno, samo redovito pratite mrežnu stranicu škole ili putem facebooka.

Vidimo se!

Sretno!laugh