DANI KRUHA- "Kruh naš svagdašnji"

Autor: Đora Đorđević, 19. 10. 2019.

"KRUH - pa on nam život daje"

( Dunja Sobol, 3.razred P.Š. Miljevci)

Dani kruha i dani zahvalnosti za plodove zemlje obilježavaju se svake godine tijekom mjeseca listopada.

Učenici razredne nastave matične i područne škole su u srijedu 16. listopada 2019.godine pod vodstvom svojih učiteljica i vjeroučitelja,  iskazali zahvalnost dragom Bogu na svim plodovima i darovima kojim smo bili od Boga obdareni.

U ime svih učenika molitvu kruhu izrekli su učenici Klara i Ivan Peček dok je vjeroučitelj izmolio molitvu blagoslova kruha.

Iznimno vrijedne i maštovite mame i bake su i ovaj puta pokazali svoju spremnost u ovoj našoj školskoj aktivnosti. Za ovu prigodu ispekle su nam vrlo slasne kiflice i kolače. I ovim putem im se od srca zahvaljujemo.

Štand naše školske zadruge „Bukvica“ bio je vrlo bogat na sajmu u Slatini, a svi proizvodi u tren oka bili „razgrabljeni“.