Donacija računala u PŠ Miljevci

Autor: Lareta Žubrinić, 23. 2. 2020.

Klinci u Područnoj školi Miljevci prošli su petak imali razloga za veselje! Osim što su od svojih gostiju dobili novo računalo, razveselila ih je i velika šarena kutija puna slatkiša i školskoga pribora - odlična motivacija za njihov daljnji rad!

Našu područnu školicu u petak su posjetili dragi gosti! Bila nam je posebna čast ugostiti prodekanicu Ekonomskoga fakulteta u Osijeku dr.sc. Natašu Drvenkar i njezinu suradnicu Maju Carević, dipl. ing. građevine  iz virovitičke tvrtke CIP.

One su, kao predstavnice virovitičkog ogranka/satelita Rotary Cluba Bjelovar, našim učenicima za korištenje u svakodnevnom radu, donirale stolno računalo sa svim komponentama.

Posebno nam je zadovoljstvo zahvaliti gospodinu Josipu Ivošu, ravnatelju Srednje škole "Stjepan Sulimanac" u Pitomači, koji se pobrinuo da ovo računalo stigne u prave ruke te ga osobno donio i instalirao!

Našim učenicima, kao i njihovim učiteljima, ovo će računalo biti od velike pomoći u ostvarivanju nastavnih sadržaja, a kada od obaveza "padne šećer" poslužit ćemo se i slatkim paketićima:)

Miljevački mališani zahvaljuju svojim novim prijateljima!smileyheart