Obavijest o organizaciji nastave na daljinu - razredna nastava

Autor: Lareta Žubrinić, 15. 3. 2020.

Dragi učenici razredne nastave, poštovani roditelji,
od ponedjeljka 16. ožujka 2020. nastava će se organizirati u virtualnom okruženju - nastava na daljinu.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja organizirat će u suradnji s Hrvatskom radiotelevizijom na 3. programu nastavu za učenike razredne nastave prema kurikulumima i nastavnim programima svaki dan, od ponedjeljka 16. ožujka, u sljedećim terminima u programu pod nazivom Škola na Trećem:

razred termin
1. razred osnovne škole 8.00 - 10.00 sati
2. razred osnovne škole 10.00 - 12.30 sati
3. razred osnovne škole 13.00 - 16.00 sati
4. razred osnovne škole 16.00 - 19.00 sati

Snimke će biti dostupne i na YouTubeu i HRT platformi za naknadno praćenje (ako dijete ne može pratiti u realnom vremenu) i/ili dodatno utvrđivanje gradiva.

Od učenika se očekuje da u terminu za svoj razred prate nastavne sadržaje na HRT3 "Škola na trećem" te postupaju prema uputi učiteljice koja vodi program i svoje razredne učiteljice.

Roditelji i učitelji povezani su u Viber grupe te će tim putem redovito komunicirati s učiteljima i pratiti aktivnosti djeteta. Mole se roditelji da odgovorno prate redovitost sudjelovanja  svoje djece u ovakvom obliku nastave kako bi maksimalno iskoristili dobrobiti ovakvog oblika učenja.

Od srijede 18. ožujka 2020. učiteljice razredne nastave slat će dodatne upute i materijale na dogovorenim kanalima komunikacije.

Želim Vam uspješan i zanimljiv rad!

Ravnateljica Lareta Žubrinić, prof.