Virtual Tea Party in Miljevci

Autor: Nadin Cuca, 1. 4. 2020.

Učenici 2.razreda imali su zadatak prisjetiti se jutarnjeg ispijanja čaja koje ih je znalo dočekati u školi za vrijeme hladnih zimskih dana.

Kako smo našu učionicu preselili iz škole u dnevni boravak i sobe dječjih domova, učiteljica Nadin odlučila je potaknuti roditelje da svojim mališanima pripreme čaj, te da u nove radne pobjede djeca krenu uz šalicu omiljenog mirisa i okusa. I svi su se odazvali.

Fotografije će se koristiti i u sklopu eTwinning projekta „Let's have a cup of tea 3“, jer šteta bi bilo ne prikazati kako nam projektne aktivnosti uspijevaju biti odrađene i na daljinu uz naše vrijedne đake i roditelje.

Izvor: Tekst: Nadin Cuca; roditelji učenika 2.razreda