Izrada kutija za stare baterije

Autor: Lareta Žubrinić, 26. 4. 2021.

Kako smo već najavljivali, našoj ekološkoj akciji prikupljanja starih baterija priključila se i Policijska postaja Slatina, a potom i Grad Slatina!
S ciljem izrade kutija u koje bi se baterije odlagale, djelatnici Policijske postaje Slatina Ljiljana Rumenjak i Željko Lukaček  posjetili su učenike 4. razreda koji su ih oduševljeno dočekali te zajednički izradili i  prigodno ukrasili čak 9 kutija za baterije!

Kutije su već postavljene u sve policijske postaje u Virovitičko-podravskoj županiji (Virovitica, Slatina, Orahovica, Pitomača, Terezino Polje), u OŠ Eugena Kumičića Slatina, Industrijsko-obrtničku školu Slatina, zgradu Gradskog poglavarstva Slatina i u trgovinu NTL u Slatini, Trg sv. Josipa 2- u centru.

Dakle, izgovora više nema – baterije prikupite i  odložite na pravo mjesto!
Hvala svima!

Ova je aktivnost odrađena u sklopu eTwinning projekta "Small steps to a big goal - what can I do for Earth?"

Izvor: Marija Peček, učiteljica 4. razreda (tekst i foto)