HIPPO 2021 – 9th International English Language Olympiad

Autor: Tihana Mađar Grgić, 26. 4. 2021.

Učenici naše škole sudjelovali su na međunarodnom natjecanju iz engleskog jezika.

Hippo natjecanje je međunarodno natjecanje koje promovira engleski jezik, potiče učenike diljem svijeta da se natječu u poznavanju engleskog jezika i razvija suradnju među učiteljima na globalnoj razini.

Glavni cilj natjecanja je razvijanje prijateljskih odnosa, međunarodnog razumijevanja i natjecateljskih odnosa među mladim ljudima diljem svijeta koji koje spaja isti interes-ljubav prema engleskom jeziku.

Natjecanje je održano u petak, 23.travnja 2021.

Na natjecanju su sudjelovali sljedeći učenici:

HIPPO 1- Viktorija Ćosić, Dario Jerković, Ana Koleno, Luka Novaković

HIPPO 3 – Matej Bračun, Alen Smiljanić, David Terek, Mihael Tudić.

Učenici su rješavali testove sa zadacima slušanja i čitanja s razumijevanjem, te zadatke uporabe engleskog jezika.

Svaki učenik dobio je potvrdu o sudjelovanju (Certificate of participation). Testovi su poslani u Koprivnicu gdje će se sastaviti lista najuspješnijih učenika  koji će biti pozvani na sljedeću razinu natjecanja.

Nadamo se odličnim rezultatima naših učenika!