Ponovo u školskim klupama!

Autor: Lareta Žubrinić, 5. 9. 2013.

"Sudeći prema izreci PO JUTRU SE DAN POZNAJE, očekujemo još jednu sadržajnu, zanimljivu, veselu  i ponajviše uspješnu školsku godinu!"

Iako malobrojniji u odnosu na proteklu školsku godinu, miljevački učenici okupili su se već prvog nastavnog dana u punom sastavu. U svečanom tonu, zvucima hrvatske himne, uz podršku učitelja i roditelja, započeli su s radom u novoj školskoj godini.

Najuzbuđeniji bili su, naravno, prvoškolci!

Činilo se da, unatoč početnoj strepnji, s radošću kroče u miljevačku školsku zgradu- svoj drugi dom, a za  lakši i ugodniji početak njihova školovanja pobrinuli su se, uz razrednu učiteljicu Marinu, ravnateljica i pedagog koji su im uz pozdrave i dobrodošlicu uručili  i male prigodne poklone- rasporede sati i olovke.

I polaznicima ostalih razreda uputili su lijepe želje za uspješno napredovanje u šk. g. 2013. /14., a potom su Miljevčani u društvu ostalih učenika i djelatnika naše škole u Župnoj crkvi Uznesenja blažene Djevice Marije u Novoj Bukovici prisustvovali sv. misi na kojoj su u nadahnutoj propovijedi mladog župnika, vlč.  Marija Matijevića čuli također tople riječi podrške i ohrabrenja, itekako korisne i potrebne na početku nove školske godine.

Uz dobre želje, pjesmu  i molitve, ali i puno redovitog te ustrajnog rada i učenja, ni rezultati, vjerujemo, neće izostati! Sudeći prema izreci PO JUTRU SE DAN POZNAJE, očekujemo još jednu sadržajnu, zanimljivu, veselu  i ponajviše uspješnu školsku godinu

Izvor: Jasminka Stošić, učiteljica PŠ Miljevci