Našoj školi dodijeljena Povelja zahvalnosti Virovitičko-podravske županije

Autor: Administrator , 5. 9. 2013.

U okviru proslave Dana Virovitičko-podravske županije, koja ove godine obilježava dvadeset godina osnutka u suverenoj i samostalnoj Hrvatskoj, u Kazalištu Virovitica održana je svečana sjednica Županijske skupštine na kojoj je našoj školi u prigodi 145 godina osnutka dodijeljena Povelja zahvalnosti!

Na sjednici su nazočili brojni visoki gosti i uzvanici koje su pozdravili domaćini predsjednica Skupštine Virovitičko-podravske županije Ana Marija Petin i župan Tomislav Tolušić.

Tijekom svečane sjednice, kojoj su nazočili visoki državni i stranački dužnosnici, ukrajinski, poljski i češki veleposlanici u Republici Hrvatskoj, župani, gradonačelnici i načelnici, predstavnici udruga proisteklih iz Domovinskog rata, ravnatelji institucija, predstavnici vjerskih zajednica, gospodarstvenici i drugi visoki gosti, dodijeljena su priznanja svim dosadašnjim županima te javna priznanja zaslužnim pojedincima, ustanovama i tvrtkama s područja Virovitičko-podravske županije.

Ovogodišnji dobitnici županijskih javnih priznanja su Dragutin Šantoši, tragično stradali novinar, županijska Vatrogasna zajednica, županijski Lovački savez, Hrvatski duhani te Osnovna škola Vladimira Nazora Nova Bukovica.

Prikazan je i promotivni film o županiji pod nazivom “Prvih dvadeset”, a u glazbenom dijelu svečanosti nastupio je Domagoj Tomšić, učenik Glazbene škole Slatina.

ravnateljica Škole Lareta Žubrinić, dobitnici Povelja zahvalnosti sa županom VPŽ Tomislavom Tolušićem i predsjednicom Županijske skupštine Anom Marijom Petin

Izvor: www.icv.hr, foto Matija Rođak