Štednja je mudrost trošenja

Autor: Administrator , 31. 10. 2013.

Obilježili smo Svjetski dan štednje

Svjetski dan štednje koji se obilježava na današnji dan 31. listopada obilježili smo posjetom bankama u Slatini.

Kako bi se što bolje upoznali s mjestom u kojemu se može štedjeti novac, učenici drugog razreda s učiteljicom Kristinom Pintarić   posjetili su Hypo Adria Alpe banku, dok su učenici 4. razreda u pratnji učiteljice Lidije Medved posjetili Slatinsku banku.

(U banci s djelatnicama Mirelom Benijom i Sunčicom Novak Pavličević)

Prvašići "koji štede za traktor" sa svojom učiteljicom Marijom Peček lijepo su primljeni u Banco Popolare. Djelatnicima su darovali svoje darove, a i oni su za svoj dolazak bili nagrađeni.

(učenici prvoga razreda u Banco Popolare s djelatnicama banke Lidijom Mokus i Brankom Kaiser)

U Zagrebačku banku s posebnom namjerom išli su učenici 3. i 4. razreda Područne škole Miljevci sa učiteljicom  Jasminkom Stošić i ravnateljicom Laretom Žubrinić.

U poslovnicu ih je rado primio voditelj poslovnice Senad Novak kojemu su Dorotea i Leona poklonile  deseti broj našeg školskog lista i posebnu zahvalnicu Zagrebačkoj banci za donaciju računala našoj školi! Hvala im na tome!

(Voditelj poslovnice Senad Novak i učiteljica Jasminka Stošić u društvu učenika)

A jučer su u miljevačku područnu školu navratili djelatnici Hypo Alpe Adrea banke! Voditeljica poslovnice Mirela Benija i Mario Pavić učenike 1. razreda područne škole, ali i učiteljicu Marinu Kordi posebno su obradovali prigodnim darovima i brošurama vezanim uz razvijanje navika štednje već od najranijih dana.

Zahvaljujemo svim djelatnicima banaka što su odvojili svoje vrijeme i podučili nas vrijednostima štednje!