Milenijsko čitanje bajki

Autor: Lareta Žubrinić, 23. 11. 2013.

Milenijsko čitanje bajki manifestacija je koju već godinama organizira SOS Dječje selo Lekenik.

Učenici naše škole Iris i Lucija iz 5. razreda, Marijan i Robert iz 6. razreda i ove godine čitaju za mališane dječjih sela.

Ovogodišnje književno događanje, koje kao i prijašnja, traje 24 sata, započinje danas u 12,00 sati u SOS Dječjem selu Lekenik, na sceni Društvenog centra Hermanna Gmeinera.

Čitanje bajki neprekidno traje do nedjelje, 24. studenoga, 2013. godine do 12,00 sati.

Svoj prilog dali su i mali Slatinčani. Oni najmlađi, polaznici Dječjeg vrtića Zeko, svoj doprinos   dali su pričanjem priča, pjevanjem pjesmica, a stariji, učenici OŠ E. Kumičića, OŠ J. Kozarca i OŠ V. Nazora iz Nove Bukovice, pročitali su kratke, zanimljive priče.

Mali čitači projektu su se priključili kratkim video-prilozima, koji će biti prikazani na velikom platnu, za vrijeme trajanja manifestacije.

Čitanje bajki pratite na našem portalu u prijenosu uživo. (Prijenos započinje u 12 sati)

Klikom na sličicu možete prijenos pratiti uživo!

Milenijsko čitanje bajki 2013

Izvor: www.slatina.net