Proglašenje najčitača naše škole u prvom polugodištu

Autor: Marijana Pađen Jurišić, 13. 12. 2013.

Učenici drugog razreda i njihova nastavnica Kristina Pintarić pohvaljeni su za najčitače u prvom polugodištu ove školske godine u našoj školi.

Tijekom prvog polugodišta (točnije u trajanju od tri mjeseca) knjižničarka je vodila evidenciju učenika koji su najviše posuđivali knjige u našoj novoj školskoj knjižnici.

Učenici drugog razreda ukupno su u tri mjeseca (rujan, listopad i studeni) posudili 141 knjigu i tako osigurali 1. mjesto. Učenici 4. razreda posudili su ukupno 59 knjiga i osigurali 2. mjesto, a učenici 6. razreda posudili su ukupno 53 knjige i osvojili 3. mjesto.

Učenici drugog razreda dobili su pohvalnicu koju im je uručila knjižničarka, a posebno su pohvaljeni i od ravnateljice Larete Žubrinić. Uz pohvalnicu koja krasi njihovu učionicu za najčitače učenici su nagrađeni i vlastitim straničnikom.

Njihova razrednica Kristina Pintarić bila je ponosna na svoje male, ali zato najbolje čitače u našoj školi.

Nadamo se da će učenici i dalje rado posuđivati knjige u našoj knjižnici. Čestitke najčitačima, a ostalima poručujemo "Priključi se na knjigu, zaboravi brigu!"

foto: Lareta Žubrinić

tekst: Marijana Pađen Jurišić