Svaka je priča važna

Autor: Lareta Žubrinić, 12. 5. 2014.

Poziv našim učenicima- navratite u Gradsku knjižnicu i čitaonicu Slatina

Gradska knjižnica i čitaonica Slatina dana 13. svibnja 2014. (utorak) i 15. svibnja 2014. (četvrtak) u vremenu od 17 do 19 sati organizira: literarnu, filmsku, likovnu radionicu i pričaonicu za djecu i učenike nižih razreda osnovne škole, kao i za sve ljubitelje dječje književnosti pod nazivom: „Svačija je priča važna“

Priča „Fantastične leteće knjige g. Morrisa Lessmorea“ autora Williama Joycea inspirirala je Oskarom nagrađeni kratki film.

Čitanje je dar koji svaki roditelj može pokloniti djetetu! Vaše dijete ima besplatno članstvo do polaska u školu i u prvom razredu osnovne škole.

Pridružite nam se!

Voditelji radionice: