Prvašići u knjižnici

Autor: Eva Turza Mitrović, 10. 10. 2014.

Prvi posjet školskoj knjižnici

Najbolje je započeti Mjesec školskih knjižnica upoznavanjem novih učenika s njihovom knjižnicom i knjižničarkom.

Naše stidljive prvašiće u školsku knjižnicu dovela je njihova učiteljica Lidija Medved. Pogledali su kraću prezentaciju koju možete vidjeti „klikom“ na sličicu:

Djeca su upoznala knjižničarku, prostor knjižnice i pravila ponašanja. Također su pogledali što sve u knjižnici ima i listali slikovnice. Okušali su se i u malom kvizu.

Za uspomenu ponijeli su straničnike i članske iskaznice, a pojeli su i bombončić. Zatim su se povukli u svoj razred i crtali svoje dojmove o knjižnici pa ih poklonili svojoj knjižničarki koja im  je zahvalila pa radove odmah izložila.