Stvari služe... i za slikanje!

Autor: Eva Turza Mitrović, 20. 11. 2014.

U prostoru ispred školske knjižnice postavljena izložba likovnih radova

Kako smo već ovdje pisali, nedavno nas je posjetila književnica Ivana Kranželić kako bi predstavila zbirku pjesama za djecu "Čemu služe stvari".

Martina Gabelić, 1.r.

Svojim je pjesmama i zanimljivim stvarima, likovima i životinjama ne samo razveselila naše učenike već ih i na likovnoj radionici motivirala za likovno izražavanje.

Ivana Habuš, 3. razred

S bojicama u rukama, dječjoj mašti nije bilo kraja pa su bijele listove uskoro ispunile  boje, kitovi punih trbuha, šareni kišobrani, suze plačljivka poderanih koljena...

Dalibor Palčić, 4.r.

Matija Šoić, 2. razred

Likovne radove učenika možete pogledati na postavljenoj izložbi u  prostoru ispred školske knjižnice, a usput i posuditi zbirku pjesama naše gošće i sami nešto nacrtati!