PREDŠKOLCI I SV. NIKOLA

Autor: Ines Puškarić, 9. 12. 2014.

Kako su se budući đaci prvaci pripremali za blagdan sv. Nikole, pogledajte u nekoliko fotografija.

Tjedan smo započeli izrađivanjem sv. Nikole od kartonskih tuljaka, vate, kartona i kolaž-papira.

Modele sv. Nikole stavili smo u prozor učionice nadajući se da će sv. Niko posjetiti i našu      školu, a možda i ostaviti kakav poklončić.

I gle! Već slijedeći dan nas je iznenadio finim jabukama!

Potaknuti iznenađenjem sv. Nikole, pano u učionici smo ukrasili veselim crtežima čizmica prepunih poklona.

A u petak je napokon sv. Niko došao i u Novu Bukovicu. Stigao je vlakom pa smo ga zajedno s ostalom djecom dočekali na željezničkoj postaji.

Svi zajedno smo se uputili u Dom kulture gdje je uslijedila podjela poklona.