Igrajmo se!

Autor: Nadin Cuca, 13. 12. 2014.

Učiteljica engleskog jezika Nadin Cuca naučila je učenike razredne nastave PŠ Miljevci zanimljivu igru. Radi se o tradicionalnoj engleskoj igri Conker, a učenje ove igre jedna je od aktivnosti školskog projekta "ZaIGRAna škola".

Najprije su učenici 3. i 4. razreda naučili pravila igre te ključne riječi vezane uz nju. Pravila smo izrezali, proučili i zalijepili u bilježnicu. (Možete ih pročitati i ovdje).

Tada smo uzeli plodove divljeg kestena te ih zavezali užetom. Nakon izrade rekvizita za igru njihove vrijedne ručice prve su se okušale u igranju igre.

Zatim su stariji učenici prezentirali pravila nove igre svojim mlađim prijateljima, učenicima 2.razreda koji su također pravila igre zalijepili u bilježnicu te se okušali u igranju Conker-a.

Na kraju smo u kutak za engleski jezik zalijepili pravila na hrvatskom i engleskom jeziku te smo dovršili pravljenje rekvizita za svakog učenika.

Učenici su bili zadovoljni što su naučili igru Conker te su izjavili kako će i kod kuće napraviti takve rekvizite da ju mogu igrati i izvan školske ustanove.

Priloženi dokumenti:
CONKER_-_pravila_igre.pdf (150.29 KB)