Lutkice od vune

Autor: Lidija Medved, 17. 12. 2014.

Prvašići i njihovi roditelji  na božićnoj su se radionici družili  u izradi igračaka!

Učenici prvog razreda i njihovi roditelji održali su, u sklopu školskog projekta „ZaIGRAna škola“, božićnu radionicu.

Da su se zaista zaigrali, to pokazuju rezultati rada, a vrijeme je svima prebrzo prošlo. Izrađivali su lutke od vune kakvima su se nekada igrale njihove bake. Lutke su se izrađivale  od ostataka vune, a bile su zabava u dugim zimskim noćima.

Mi smo ih radili smo u manjem obliku kako bi poslužili kao razni privjesci. Naše lutke poslužit će kao ulaznice za božićnu priredbu.

Radeći ih lijepo smo se zabavili, a dolaskom na našu priredbu zabavit ćete se i vi.

Čestit Božić i sretnu Novu godinu žele vam učenici prvog razreda i njihova učiteljica Lidija!