Vijeće učenika održano u PŠ Miljevci

Autor: Darko Samardžić, 20. 12. 2014.

Vijeće učenika se uvijek održavalo u matičnoj školi u Novoj Bukovici, ali smo ovaj put odlučili promijeniti rutinu pa smo ga održali u PŠ Miljevci.

Nekoliko minuta poslije 12.00 sati smo se počeli okupljati u školi, neki su došli od kuće, neki su morali otići ranije s nastave, a neke smo pokupili putem. Ukrcali smo se u automobile i krenuli. Vijeće učenika smo odlučili održati u Miljevcima jer neki učenici do sada uopće nisu bili u područnoj školi. Uostalom, dvojica učenika iz Miljevaca su u Vijeću učenika i svaki put su morali dolaziti u Novu Bukovicu pa smo ovaj put mi odlučili doći k njima.

Raspravljali smo o raznim važnim temama, ali smo dogovarali i buduće korake. Dogovorili smo se da ćemo provesti dvije ankete u školi kako bismo vidjeli što učenici misle ili znaju o određenim temama.

Sljedeće Vijeće učenika smo dogovorili za siječanj kada se učenici vrate sa zimskih praznika. Glavna tema toga Vijeća će biti ples koji će se održati u veljači povodom Valentinova i maškara.

Vijeće učenika ovim putem svima želi dobar provod i odmor tijekom zimskih praznika.