School Education Gateway: novo mrežno mjesto za sve škole u Europi

Autor: Lareta Žubrinić, 4. 2. 2015.

Ako ste učitelj ili zaposlen u školi, potražite mrežno mjesto na kojemu se nalaze sve europske školske aktivnosti i inicijative - School Education Gateway donosi informacije i nastavne materijale na 23 jezika!

Ovo mrežno mjesto, povezano s eTwinningom, namijenjeno je učiteljima i zaposlenima u školama iz cijele Europe, kao i stručnjacima i organizacijama koje rade u obrazovnom sektoru: ovdje ćete pronaći informacije o europskoj obrazovnoj politici, novosti, stručne članke, najbolje prakse obrazovnih projekata i dodatne sadržaje.

Alt Image

School Education Gateway upotpunjen je s tri alata koji vam olakšavaju pristup  aktivnostima u sklopu programa Erasmus+:

1. katalogom mrežnih tečajeva za profesionalni razvoj učitelja i školsko osoblje,

2. spremištem mogućnosti mobilnosti i

3. zahtjevima za strateškim partnerstvom.

Ako ste već član eTwinniga, član ste i ovog mrežnog mjesta! Jednostavno se prijavite na School Education Gateway koristeći podatke koje koristite za prijavu na eTwinning. Čitajte, komentirajte, tražite nove partnere za suradnju u sklopu programa Erasmus+, otkrijte nove mrežne tečajeve ili nova radna mjesta u inozemstvu ili ih sami objavite!

Posjetite stranicu: SchoolEducationGateway

Izvor: www.etwinning.net