Miljevačke maske za zabavu do daske!

Autor: Jasminka Stošić, 18. 2. 2015.

17. veljače 2015. g. u PŠ Miljevci pokladni utorak  je „dostojno“ obilježen i proslavljen.

Iako malobrojni, miljevački učenici su se uz pomoć svojih učiteljica i učitelja Dražena, ali i asistenta Dejana, pobrinuli da posljednji dan pokladnog razdoblja bude zapamćen po veselim sadržajima. Bilo je tu raznih likova: kauboja, ninja- ratnika, klaunova, patuljaka, vragova, estradnih zvijezda, učiteljica pa čak i jedna perilica rublja koja je postala iznenadna prijetnja svima koji su neprikladnim sadržajima uspjeli „uprljati“ i svoje mozgove!

Šetnju selom dodatno su nam uljepšale  još dvije neobično zanimljive maškare iz naše matične škole (Pokušajte ih prepoznati na našim fotkama!), koje su nam pomogle da dio svog veselja prenesemo i na svoje sumještane. Za krafne su se pobrinule, a tko drugi, nego- mame i naša kuharica Ivana! Nakon šetnje na svježem miljevačkom zraku odlično su nam prijale!

Prije odlaska kućama, svi smo se složili u ocjeni da je nastava u utorak  bila baš „po našoj mjeri“. I ne samo u utorak! Dođete li nam u posjet, uvjerit ćemo vas da je naša škola „ ozbiljno zaigrana“ tijekom  svih dana u tjednu! Ostvarujući nastavne sadržaje na zabavan i učenicima pristupačan način  život i rad u zaIGRAnoj školi prava su povlastica(čitaj: POSLASTICA)!

Priloženi dokumenti:
Karnevalski_obicaj_u_mom_zavicaju.doc (29.00 KB)