Bravo, Ana Škrnički!

Autor: Darko Samardžić, 26. 2. 2015.

Učenica naše škole, Ana Škrnički iz 7. razreda, sudjelovala je jučer na natjecanju iz geografije i osvojila sjajno 3. mjesto! Više u nastavku...

Anu smo jučer ispratili u ranim jutarnjim satima s autobusne stanice u Novoj Bukovici. Za razliku od vremena, Ana je bila vedra i raspoložena. Ana se ukrcala u autobus koji prevozi učenike na natjecanje pa su se zaputili u OŠ Ivana Gorana Kovačića u Gornjem Baziju gdje se održavalo natjecanje iz geografije.

Konkurencija je bila žestoka, ali unatoč tome je Ana uspjela osvojiti odlično 3. mjesto čime je postigla veliki uspjeh! Škola se ponosi njezinim uspjehom i svi joj šaljemo veliku čestitku i zahvalu što je zastupala školu na natjecanju.

Čestitamo i svima ostalima koji su sudjelovali na natjecanju, a posebice pobjednicima natjecanja. Zahvala i čestitka idu i Aninom mentoru, učitelju geografije, Marinku Nekiću.

Čestitamo!