161098 posjeta našoj školskoj stranici! I to iz raznih zemalja svijeta!

Autor: Darko Samardžić, 15. 4. 2015.

Web stranica naše škole je očito popularna s obzirom da ima velik broj posjeta i to iz raznih zemalja svijeta kao što su Švedska, Australija, Kanada, Francuska, SAD, ali , naravno, najviše iz Hrvatske.

Stranica naše škole se može podijeliti u tri stupca. Lijevi stupac u kojem je izbornik, a ispod njega su razni linkovi i korisne stvari. Srednji stupac je glavni jer se u njemu pojavljuju sve nove vijesti, a u desnom stupcu je oglasna ploča, uvijek zanimljiva anketa, EUedu  zona i slično.

Najviše pažnje nam je privukao lijevi stupac jer se na dnu njega nalaze brojač posjeta i flag counter.

Brojač posjeta govori koliko je stranica škole imala sveukupno posjeta otkad je brojač posjeta aktiviran, tj. od 26.2.2014., koliko je posjeta bilo tijekom mjeseca, tjedna i koliko posjeta je bilo tijekom dana.

Flag counter je jako zanimljiv jer pokazuje iz kojih zemalja dolaze osobe koje su gledale stranicu škole. Najviše je naravno pogleda iz Hrvatske, ali je zanimljivo da imamo posjete iz Švedske, Makedonije, Australije, Kanade, Velike Britanije, Albanije, Švicarske, Francuske, Sjedinjenih Američkih Država, Njemačke, Srbije, Slovenije, Mađarske, Crne Gore, Španjolske, itd.

Stranica naše škole je očito jako popularna i nadamo se da će do kraja godine imati barem četvrt milijuna pogleda!