Bliži se kraj škole, a bliže se i upisi u srednju školu!

Autor: Darko Samardžić, 20. 5. 2015.

S obzirom da su naši osmaši već odrasli, bliže se dani kada će obrazovanje nastaviti u srednjoj školi pa smo zajedno prošli kroz postupak prijave u aplikaciju putem koje će obaviti upise.

Od prije par godina se upisi u srednju školu obavljaju online putem aplikacije kako bi se učenicima olakšala procedura i kako bi ju mogli obaviti praktički iz naslonjača. S obzirom da se s aplikacijom nisu susreli, učenicima smo tijekom sata informatike pokazali izgled aplikacije i korake prijave u istu.

Prije nego napuste školu, s učenicima će se obaviti još dva sata priprema i uputa kako se uspješno upisati u srednju školu te individualne konzultacije po potrebi. Sve informacije vezane za upis se mogu naći u gornjem desnom kutu početne stranice škole pod naslovom "Osmaši - upis u srednju", a ispod se nalazi link na glavnu aplikaciju namijenjenu upisima u srednju školu, "Upisi.hr".