Čujte i počujte, dođite i vidite!

Autor: Darko Samardžić, 22. 5. 2015.

28. svibnja 2015. ćemo proslaviti još jedan Dan škole, a 29. svibnja je Dan otvorenih vrata Osnovne škole Vladimira Nazora Nova Bukovica.

Danom škole se svake godine obilježava rođenje        pjesnika Vladimira Nazora  čije ime nosi naša škola.

Proslava Dana škole se održava 28. svibnja u 17.00 sati u Domu kulture Nova Bukovica. Učenici i učiteji su i za ovu godinu priredili zanimljiv program stoga Vas pozivamo iz svih krajeva Lijepe naše.

Dođite, uživajte u programu, nasmijte se i zabavite!

Sljedeći dan se slavlje nastavlja u prostorima škole gdje se održava Dan otvorenih vrata od 8.00 do 13.00 sati. Predstavit će se učenički literarni i likovni radovi, održat će se sportski susreti, prezentirati projekti i ovogodišnji "Cvrčak", a najzanimljiviji dio je mini olimpijada starih igara - "ZaIGRAna škola".

Vidimo se sljedeći tjedan!