Nagradni natječaj: "Oboji svijet!" 2015.

Autor: Lareta Žubrinić, 14. 9. 2015.

Sudjelujte u natječaju „Oboji svijet" koji počinje 1. rujna 2015. godine i traje do 25. listopada 2015. godine.

Iz novih pernica izvadite našiljene olovke, bojice i kistove jer nestrpljivo čekamo vaše plakate, stripove, slogane, pjesme, priče, fotografije, video uratke, i ostale kreativne radove.

O vječnoj temi tolerancije i suradnje, pomaganja i empatije uvijek se može puno toga reći, a mi s nestrpljenjem čekamo vaša razmišljanja i poglede na šareni svijet tolerancije.

Za sva pitanja, komentare i nedoumice pišite nam na oboji.svijet@gmail.com i očekujte naš odgovor.

Dobro znana pravila natječaja i prijavnicu možete preuzeti niže u tekstu te na Facebook stranici Svi mi koji bojimo svijet tolerancijom.

Oboji svijet i ove godine i budi dio promjene.

Materijali za preuzimanje:

pravila natječaja