Darovi iz prijateljske Oščadnice

Autor: Kanđera Maja, 6. 10. 2015.

Za učenike područne miljevačke škole stigli darovi iz prijateljske škole

Povodom obilježavanja 8. Miljevačkih dana kukuruza na kojima su se predstavili i naši učenici iz PŠ Miljevci, ponovno smo se susreli s našom prijateljskom školom iz Oščadnice (Republika Slovačka).

Kako sa slovačkim  prijateljima imamo dugu tradiciju darivanja, tako je škola iz Oščadnice po ravnateljici Veroniki Mačuhovoj poslala našim učenicima u PŠ Miljevce prikladne poklone za uspješan početak školske godine. Tako je svaki učenik dobio blok za pisanje, bilježnicu, kemijsku i sve što školarac treba imati.

Od srca im zahvaljujemo, veselimo se ponovnom susretu te ćemo i dalje njegovati ovo lijepo prijateljstvo i suradnju.